Zakochać się…

„Bo kiedy człowiek jest zakochany, świat jest jaśniejszy. Bardziej słoneczny. Powietrze pachnie bardziej kwiatowo, a twoje włosy są bardziej jedwabiste, i nagle łapiesz się na tym, że uśmiechasz się do dzieci, obcych ludzi i par staruszków spacerujących po plaży, trzymających się za ręce. Uśmiechasz się, bo dopuszczono cię do jednej z największych tajemnic życia.”

-Jess Rothenberg – „Po tamtej stronie ciebie i mnie”

W życiu jedną z najważniejszych rzeczy jest miłość. To ona pobudza nas do życia, daje wiele przyjemności. W Edelweiss istotą dobrego samopoczucia jest wyznawanie sobie życzeń szczęścia. To czym ono jest wyraża znakomicie Edeliebe. Warto przypomnieć, że pomysłodawcą tego wydarzenia jest Piotr Romanow, wychowany w surowym duchu żołnierz, który potrafi widzieć „wnętrze” drugiego człowieka. Dlatego w tych szczególnych dniach życzymy sobie wszechobecnego urodzaju, całej góry szczęścia i powodzenia zarówno w miłości, ale i w życiu zawodowym. Wróżenie i tańce trwają nie tylko do rana, ale nawet i cały tydzień. Bawimy się tak długo, na ile wystarczy nam sił.

Wszędobylska miłość to przede wszystkim oznaka przyjaźni i tym kierujemy się podczas obchodów naszego święta.

W tym roku, już po raz drugi, planujemy w czerwcowe upalne dni rozpalić wasze zmysły do czerwoności. Powiew ludzkiej przyjaźni będzie można zakosztować we wszelaki sposób. Przewidziane są liczne gry i zabawy, szczególnie związane z miłością. Najważniejsze w te dni będzie jednak poczucie jedności, przyjaźni i braterstwa. Stąd płynie wielka siła mieszkańców Kotliny.

Jeśli chcecie się dobrze zabawić, a wiemy, że chcecie to koniecznie zawitajcie do Szarotkowej Krainy.

Święto Edeliebe już niebawem – wyczekujcie kolejnych doniesień, tymczasem przeżyjmy to jeszcze raz anno domini 1922!


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *