Zmiana władzy – w Edelweiss nowy rząd.

Tradycyjnie, pod nieobecność Oberhaupta, władzę w Edelweiss przejmują Faktotum. Ten wyjątkowy czas właśnie nastał, a klucze do der Sitz dzierżą Lieselotte Augentrost oraz Joachim Cargalho.

Białą koszula i obcisłe w udach, różowe dzwony, to najnowszy szyk mody, który został zaprezentowany podczas niedawno odbywającego się pokazu mody z okazji Edeliebe. Oberhaupt Heinz-Werner Gruner nie czekał zbyt długo i już po zakończeniu pokazu, ruszył czym prędzej na zakupy, by to najciekawszy z modeli stał się jego wizytówką podczas najbliższego wyjścia z góry.

Opuszczając wirtualny świat, pozostawił po sobie schedę na rzecz dwoje Faktotum, którzy nieprzerwanie trwają u jego boku. To zawsze radosny czas dla wszystkich Edli, którzy mogą wyzwolić się z ojcowskiego uścisku Oberhaupta na rzecz swawoli promowanej przez tych dwoje.

Podróżna torba na pewno pozwoli dotychczasowemu przywódcy na ciągłe infiltrowanie swoich podopiecznych, jednak wszelkie rozporządzenia mają prawo bytu do czasu jego powrotu. Czy można spodziewać się czegoś zaskakującego?

Odpowiedź na to pytanie pojawi się już niedługo, a nam pozostaje wyłącznie śledzić scenę polityczną Edelweiss.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Zmiana władzy – w Edelweiss nowy rząd.”

  1. Awatar Heinz-Werner Gruner

    Wspaniale! Cieszymy się! Niech RON odda La Palmę! ~ Mieszkańcy La Palmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *